Wybielanie zębów u dentysty

Twój uśmiech jest często pierwszą rzeczą, którą ktoś zauważa w Tobie. Ale utrzymanie perłowo-białych zębów może być wyzwaniem. Szczotkowanie i nitkowanie pomaga, ale nie mogą się równać z tytoniem, żywnością i napojami powodującymi plamy, niektórymi lekami i starzeniem się, które mogą prowadzić do nieestetycznego żółknięcia zębów. Na szczęście istnieje kilka sposobów na uzyskanie bielszych zębów w gabinecie dentystycznym.

Podczas pierwszej wizyty dentysta dokładnie oceni Twoją kandydaturę przed zaleceniem wybielania zębów lub jakiegokolwiek innego leczenia. Często pacjenci, którzy chcą ulepszyć swój uśmiech za pomocą licówek porcelanowych na zęby i innych rozwiązań kosmetycznych, decydują się na włączenie wybielania do swoich planów leczenia w celu radykalnego wzmocnienia.

Kiedy po raz pierwszy rozważasz wybielenie zębów przez profesjonalistę, pierwszą myślą jest prawdopodobnie usługa wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. 

Wielu dentystów korzysta z technologii, takich jak Zoom.
W ten sposób wybielanie zębów, wykorzystuje specjalne światło do intensyfikacji działania roztworu wybielającego. Chociaż jest to z pewnością bardziej inwestycja niż produkt, który można zastosować w domu, zapewnia również lepsze i szybsze wyniki. Podczas zabiegu wybielania zębów w gabinecie dentysta zastosuje roztwór wybielający na zęby przez około 15 minut. W tym czasie będzie korzystał z światła laserowego, aby zintensyfikować działanie żelu i wyeliminować przebarwienia.

Proces ten powtarza się trzy razy.

W ciągu około 60 do 90 minut zauważysz wyraźnie bielszy uśmiech.  Możesz odczuwać nadwrażliwość zębów przez pierwsze kilka dni po leczeniu.  Ta procedura wybielania zębów w gabinecie jest optymalna dla pacjentów potrzebujących szybkich rezultatów na wesele lub imprezę okolicznościową.

Podsumowanie

Niektórzy dentyści zalecają jednak licówki na zęby, albo nawet produkty higieniczne do usuwania plam z zębów. Niezależnie od aktualnej sytuacji , zawsze istnieją sposoby na osiągnięcie jaśniejszego uśmiechu. Wybielanie zębów u dentysty wymaga nie tylko inwestycji zasobów, ale także czasu. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie rozważyć, czy ta usługa jest odpowiednia dla Ciebie! Jednak dla większości ludzi profesjonalne usługi wybielania zębów są warte inwestycji.

Profesjonalne wybielanie zębów to powszechne, niedrogie rozwiązanie stomatologii estetycznej, które eliminuje plamy dentystyczne, aby nadać uśmiechowi zdrowy, atrakcyjny nowy wygląd.

 

Kiedy przygotowujesz się do ślubu, ukończenia studiów, nowej pracy, a nawet po prostu długo oczekiwanych wakacji, chcesz wyglądać i czuć się jak najlepiej!

 

Zalety wybielania zębów u dentysty:

  • bezpieczeństwo dla szkliwa
  • szybki czas uzyskania zadowalających efektów

Autor

  • Miłośnik programowania, ale i dobrej zabawy. Jego styl życia zaprzecza stereotypowi typowego informatyka. Lubi nowe technologie, świat IT oraz poznawanie nowych osób.