Wydrukuj to Strona

matmag

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Jest pełną bazą zadań, jaką przewiduje podstawa programowa z matematyki, opracowaną w ścisłej współpracy z nauczycielami i umożliwia naukę przez Internet.

mwg_b

Matematyczna wyspa to strona internetowa, na której znajdziecie podzielone na kategorie kursy matematyczne, językowe, muzyczne, polonistyczne czy informatyczne przeznaczone przede wszystkim dla klas pierwszych. Gry i zabawy przybliżą Wam świat nauki równocześnie przysparzając całkiem sporo zabawy.

pgb-chip-math

Math.edu.pl

matematycznezoo_logo

Serwis prezentuje materiał dla szkoły podstawowej podzielony na klasy. Te z kolei posiadają kategorie tematyczne prezentujące ważniejsze działy matematyczne.

Zadania przybliżają ponad 300 tematów, w nielimitowanej ilości przykładów do rozwiązania.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/matematyka/