Wydrukuj to Strona

book

Darmowe książki po angielsku online

yummy

Darmowe, edukacyjne gry flash dla dzieci on line. Serwis Yummy to pierwsza pełna, darmowa platforma do nauki przez zabawę języków obcych dla dzieci. W serwisie znajduje się szereg gier edukacyjnych w języku angielskim, niemieckim, francuskim i polskim.

2011-09-13 07-29-10

Zosia i Kevin to strona z interaktywnym kursem języka angielskiego przeznaczonym dla najmłodszych internautów. Razem z Zosią i Kevinem użytkownicy mają okazję poprzez zabawę nauczyć się podstawowych zwrotów w języku angielskim, poznać angielskie nazwy kolorów i cyfr.

Paddington-Bear-2

Serwis www.paddington.com.pl to portal do nauki języka angielskiego dla przedszkolaków. Jest to miejsce do zabawy oraz nauki przygotowane z myślą o najmłodszych internautach. Miś Paddington z walizką pełną przygód może być towarzyszem zarówno podczas rozwiązywania gier, krzyżówek i rebusów, jak podczas poznawania angielskich słówek. Dołączając do Klubu Misia Paddingtona można zbierać Paddifunty i dostawać prezenty!

angielskiabc-logo

Bogate źródło materiałów edukacyjnych – co najważniejsze udostępnianych darmowo – przeznaczonych do nauki języka angielskiego.

unnamed

Zbiór zadań doskonalących naukę języka angielskiego począwszy od słownictwa po gramatykę.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/jezyk-angielski/