Wydrukuj to Strona

Gry edukacyjne

game-pad-iconsieciaki_best_c3

Strona www.gryrpo.pl powstała ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Strona oferuje edukacyjną rozrywkę dla każdego, niezależnie od wieku. Zawiera dziesięć tematycznych gier i quizów, różniących się fabułą, tematyką oraz poziomami trudności.

game-pad-iconsieciaki_best_c3

Serwis www.energizerplay.com to zupełnie nowy sposób grania! Korzystając z tej stronki można nie tylko grać w tradycyjny sposób, ale brać czynny udział w grze. Kamerka podłączona do komputera wychwytuje ruchy i reaguje na dźwięk – w ten sposób można sterować postacią lub przenosić przedmioty. Zobaczcie jak powstaje pozytywna energia i wykorzystajcie ją w grze! Serwis zawiera także komiksy do poczytania i tapetki do ściągnięcia.

game-pad-iconHot_Wheels_Logo

Strona dla wszystkich fanów Hot Wheels. Znajdują się tu ekscytujące, wyścigowe gry komputerowe. Pełne akcji filmiki prezentujące zmagania samochodów na torach wyścigowych. Codziennie polecana jest inna gra. Strona Hot Wheels to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji.

game-pad-iconbigKiko

Na tej stronce możesz się świetnie bawić, uczyć i zdobyć nowe umiejętności. W krainie małpki Kiko podszkolisz swoje umiejętności w gotowaniu i sprzątaniu, poznasz literki, poukładasz puzzle, porysujesz, zagrasz w labirynt i wiele, wiele innych.

game-pad-iconzozol-rodzice

Świat Zozoli zaprasza. Poszukiwacze rozrywki znajdą tu ciekawe gry, quizy, kolorowanki oraz komiksy z przygodami bohaterów. Dodatkowo można przyłączyć się do klubu ulubionego Zozola, zbierać punkty i wygrywać wspaniałe nagrody. Wpadnijcie koniecznie.

game-pad-iconleon

Na wyspie sympatycznego lwa Leona na odwiedzających czeka wiele atrakcji. Gry, puzzle i quizy to tylko niektóre z nich. Można tu stworzyć własnego awatara i mieć swój domek. Na dzieci czekają różne światy: logiki, cywilizacji i techniki, przyrody i inne.

game-pad-iconpysio_postac

Pysio.pl to serwis stworzony specjalnie z myślą o dzieciach. Smok Pysio zaprasza swoich małym przyjaciół na wirtualną podróż w czasie. Dzięki Pysiowi poznają lepiej historię i ciekawostki z nią związane, a wiedza podawana jest w przyjazny sposób. W serwisie nie brakuje gier i zabaw, które osadzone w odwiedzanej epoce wzbogacają zdolności dziecka. Czas spędzony z Pysiem to gwarancja rozwijającej zabawy.

game-pad-iconac

Wejdź na stronę www.drużyna-actimela.pl i odkryj fantastyczne gry i zabawy. Poznaj Ac, Ti i Mel, i wspólnie z nimi spędzaj miło czas. Kolorowanki, puzzle i quizy to nie jedyne atrakcje. Na wszystkich odwiedzających czekają porady oraz gadżety do pobrania.

game-pad-iconbulibapllogotyp

Na stronie buliba.pl dziecko bawiąc się rozwija i doskonali swoje umiejętności począwszy od ćwiczenia spostrzegawczości i koncentracji, poprzez sortowanie przedmiotów i dopasowywanie kształtów, aż po naukę liter, dodawania i odejmowania. Na stronach Buliby dziecku towarzyszy miś Bu. Jeśli chcesz wspólnie z Twoim dzieckiem pomóc misiowi zdobyć miód, przygotować i upiec w piekarniku pyszne pierniki, a wieczorem pościelić misiowi łóżko i położyć go spać już teraz wejdź na buliba.pl

game-pad-iconlogo_mamba-9ad4c2845836ae05e796ffe74f0749b2

Wszyscy kochają Mambę. Mamba to cukierki do żucia we wspaniałych, świeżych, owocowych smakach: truskawkowym, malinowym, cola i pomarańczowym. Odwiedź świeżo-owocową stronkę i zobacz co Mamba przygotowała dla Ciebie w Internecie

game-pad-iconbox2

Strona Klubu Młodego Archeologa zaprasza najmłodszych do wspólnej odkrywczej zabawy. Znajdujące się tu krzyżówki, łamigłówki, puzzle oraz kolorowanki mają na celu pokazać dzieciom, czym jest archeologia. Dodatkową atrakcją są ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/gry-edukacyjne/