Gminne Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców

Dzisiaj w dniu chłopca nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Turnieju piłki nożnej. Chłopcy zagrali w dwóch kategoriach wiekowych: klas V-VI oraz VII-VIII.  Jako pierwsza swój mecz rozpoczęła starsza grupa meczem ze Szkołą w Manieczkach, który wygraliśmy 4:0 (Krawczyk x2,  Barański, Bączyk). Młodsi natomiast wygrali swój mecz ze Szkołą w Brodnicy również 4:0 (Bielawski x2, Giernacki, Kuka). Drugie mecze były meczami o wysoką stawkę: o pierwsze miejsce i wygranie turnieju. Starsi ulegli zespołowi z Brodnicy 0:5 a młodsi po bardzo emocjonującym spotkaniu w końcówce meczu stracili dwie bramki. Podsumowując, oba zespoły zajęły drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Fotorelacja na szkolnym profilu Facebook 

 

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2019/09/30/gminne-mistrzostwa-w-pilce-noznej-chlopcow/

Skip to content