Wycieczka Kłodawa-Konin

W poniedziałek, 17 czerwca, klasy I-IV, pojechały na wycieczkę jednodniową do kopalni soli w Kłodawie oraz do Centrum Edukacyjno-Rozrywkowego „Mikroskala” w Koninie. Uczniowie mieli okazję zjechać windą 600 m poniżej powierzchni z prędkością       6 m/s, co trwało ok.2 minut. Było to chyba największe przeżycie.  każdy uczestnik wycieczki na pamiątkę otrzymał również 1 kg soli z kłodawskiej kopalni. W „Mikroskali” mogli podziwiać  wspaniałe obiekty wykonane w skali, np. Tytanic, dinazaury, trąbę powietrzną. Mogli również przy stolikach wykonać konstrukcje z klocków. Dzieci wróciły zmęczone, ale zadowolone. 

       

                        

     

                                                             

      

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2019/06/18/wycieczka-klodawa-konin/

Skip to content