Podsumowanie projektu „Młodzi w akcji-kreatywne wyzwania”.

We wtorek, 18 czerwca, odbyło się podsumowanie projektu „Młodzi w akcji-kreatywne wyzwania”, które polegało na zaproszeniu do wspólnej zabawy wszystkich uczniów naszej szkoły. Projekt ten trwał od kwietnia do czerwca. Dołączyli do niego chętni uczniowie klas V-VIII. Uczniowie mieli za zadanie dowiedzieć się, jak spędzali wolny czas rodzice, dziadkowie, sąsiedzi czy znajomi. Każdy z uczestników przeprowadził wywiad(a czasami kilka)i spisał informacje. Następnie każdą informację o grach czy zabawach opisali w karcie gry. Z zebranych kart gry powstała nasza „Kronika sportowa”, bo tak nazywał się szczegółowo nasz projekt. 

    

    

   

    

     

    

     

 

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2019/06/18/podsumowanie-projektu-mlodzi-w-akcji-kreatywne-wyzwania/

Skip to content