Gminny Konkurs Przyrodniczy

Dzisiaj odbył się Gminny Konkurs Przyrodniczy „Polskie Parki Narodowe”, którego organizatorem była nasza szkoła. Uczniowie zmagali się z wiadomościami dotyczącymi 23 polskich parków narodowych, określali ich położenie na mapie, rozpoznawali zwierzęta i rośliny objęte ochroną. Zwycięzcy zostali wyłonieni w 5 kategoriach wiekowych. W klasie czwartej II miejsce zajęła Zuzanna Zmyślna, w klasie piątej I miejsce otrzymał Eryk Giernacki, a II miejsce zdobyła Martyna Schütz. Diana Barcz otrzymała II miejsce w kategorii klas szóstych.  W klasie ósmej po długiej dogrywce II miejsce zdobyła Natalia Szynklewska, a III miejsce zapewniła sobie Wiktoria Mikołajczak. Wszystkim uczestnikom konkursu i zwycięzcom gratulujmy wspaniałych wyników.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2019/05/21/gminny-konkurs-przyrodniczy-2/

Skip to content