Wyróżnienia w pozaszkolnych konkursach plastycznych

                                                         

W  kwietniu ogłoszono wyniki dwóch pozaszkolnych konkursów plastycznych, w których brali udział uczniowie naszej szkoły. W obydwu trzy uczennice otrzymały wyróżnienia.

W konkursie plastycznym „ Co skrywają nasze lasy? Ślady historii w polskich lasach” w kategorii klas IV-VI  wyróżniono pracę Zuzanny Zmyślnej z klasy IV, a w kategorii klas VII-VIII i gimnazjum nagrodę otrzymała Natalia Domańska z klasy VIII.

http://www.konstantynowo.poznan.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/rozstrzygniecie-konkursu-plastycznego-pn-co-skrywaja-nasze-lasy-slady-historii-w-polskich-lasac-1

Wyróżnienie w etapie powiatowym XIX  XIX edycji wojewódzkiego konkursu pt. „Palić, nie palić- oto jest pytanie?”, ogłoszonego dla uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego otrzymała Marianna Leszczyńska. W tym roku zadanie konkursowe polegało na samodzielnym przygotowaniu komiksu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” na temat profilaktyki palenia tytoniu. Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu, natomiast koordynatorem na terenie powiatu śremskiego – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Śremie.

 

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2019/05/05/wyroznienia-w-pozaszkolnych-konkursach-plastycznych/