Piernikowy kiermasz świąteczny

Pieczenie pierników przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego to już nasza szkolna tradycja. Nie mogło jej zabraknąć i w tym roku. Przez cały tydzień przygotowywaliśmy się do tego zadania, aby ostatecznie w środę 12 grudnia zabrać się do pracy – wałkowanie, wykrawanie i pieczenie – każdy chciał pomóc. Cudowny, korzenny zapach rozchodził się po całej szkole. Najlepsze zostawiliśmy sobie na koniec – lukrowanie i dekorowanie. Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszymi produktami postanowiliśmy podzielić sprzedaż na dwa dni, aby jeszcze bardziej przybliżyć świąteczną atmosferę. Kolejka chętnych do zakupu nie miała końca.

Serdecznie dziękujemy Paniom, które pomogły nam w przygotowania ciasta na pierniki.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2018/12/19/piernikowy-kiermasz-swiateczny/

Skip to content