Koniec roku szkolnego

Szanowna Pani Dyrektor i Wszyscy Nauczyciele!

Za serce, uśmiech, dobre słowo,
zachętę do pracy gdy nic się nie udawało
i pochwałę gdy wszystko szło dobrze.
Za pomoc w odkrywaniu tego, w czym jesteśmy najlepsi
i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy.
Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni.
Za to, że w tak wielu sytuacjach
mogliśmy zawsze na Was liczyć…

Dziękujemy!

Natomiast wszystkim kolegom i koleżankom z całego serca gratulujemy osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo! Do zobaczenia we wrześniu!

Drodzy Uczniowie!

W imieniu Grona Pedagogicznego dziękuję za piękne życzenia.
Gratuluję zdobytych wyników w nauce i dziękuję wszystkim za naprawdę dobry rok szkolny.

Wam również z całego serca życzę  bajecznych wakacji; wspaniałej pogody, niesamowitych wrażeń, fantastycznych przygód oraz nowych znajomości. Spędźcie ten czas bezpiecznie i zdrowo. Wracajcie wypoczęci, opaleni i pełni sił do nowych zadań.

Dziękuję Rodzicom za troskę o szkołę i dzieci oraz za współpracę.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły dziękuję za miniony rok. Bez Państwa wsparcia i pełnego zaangażowania nie moglibyśmy świętować tak wielu sukcesów. Mam nadzieję, że znajdą Państwo również czas na odpoczynek i wytchnienie od codziennych trudów i wrócą do pracy z mnóstwem energii i nowych pomysłów, czego Państwu i sobie z całego serca życzę.

Do zobaczenia!

Maria Purczyńska

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2018/06/21/koniec-roku-szkolnego/