Wyniki pozaszkolnych konkursów plastycznych

W drugim półroczu uczniowie klas I-VI  reprezentowali naszą szkołę w konkursach plastycznych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Trzem uczennicom udało się zdobyć nagrody i wyróżnienia.

ZUZANNA  KOWALCZK klasa V wyróżnienie w konkursie  SANEPID-u „Palić, nie palić- oto jest pytanie” ( praca wykonana pod kierunkiem pani I. Moszyńskiej)

SANDRA  HARENDZARZ klasa VI najlepsza praca w kategorii energia odnawialna w konkursie organizowanym przez ZESPÓŁ PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO  „Malowany Dzień Środowiska” (praca wykonana pod kierunkiem pani I. Moszyńskiej)

MARCJANNA STEFAŃSKA klasa I wyróżnienie w konkursie KRUS-u „Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy”  (praca wykonana pod kierunkiem pani E. Węglewskiej)

Upominki w tym konkursie otrzymali również: Weronika Solibieda kl. 2, Zuzanna Piechowiak kl. 3, Antoni Kaźmierczak kl.4, Diana Barcz kl.5 i Michalina Przybysz kl. 6.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2018/06/17/wyniki-pozaszkolnych-konkursow-plastycznych/