Organizacja zakończenia roku szkolnego

Proszę, aby uczniowie rozliczyli się z wypożyczonych podręczników oraz lektur szkolnych. Książki przynosimy do biblioteki. Jeśli podręczniki lub lektury są zniszczone  (ocenia p. Błoch) lub zaginęły, to należy je odkupić i dostarczyć do szkoły do 4 września.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 22 czerwca br.
O godz. 8.00 – msza św. w kosciele, a o godz. 9.00 – uroczystość zakończenia zajęć w szkole.
Autobus kursuje rano wg planu rocznego. Zakończenie uroczystośći i autobus ok. 10.40-11.00.
Tego dnia obowiązuje strój galowy – biała koszula i mundurek.

W przyszłym tygodniu zajęcia w poniedziałek kończą się o 13.35, a we wtorek  o 12.35  – jeden autobus.
W poniedziałek i w środę nie będzie już zajęć z p. Bartecką, która uczestniczy w wycieczce szkolnej SP
w Manieczkach.

Po konsultacjach z Organem Prowadzącym informuję, że w okresie wakacji, od poniedziałku do piątku, będzie udostępniane dla dzieci boisko szkolne w godz. 9.00-18.00.

Maria Purczyńska

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2018/06/15/organizacja-zakonczenia-roku-szkolnego/