Fotorelacja z festynu rodzinnego

10 czerwca odbył się Festyn rodzinny, którego tematem przewodnim było wojsko.  W rolę generała wcieliła się pani dyrektor, która już na samym początku zorganizowała apel. Zebrani nauczyciele odśpiewali żołnierską przyśpiewkę i zostali oddelegowani na swoje stanowiska. Odznaczono również rodziców honorowym medalem za zaangażowanie w życie szkoły.  Kółko muzyczne i taneczne oraz przedszkolacy zaprezentowali krótki występ muzyczny. Podczas festynu można było wziąć udział w różnych konkurencjach i zabawach, m.in. w rzucie granatem, wyścigu z przeszkodami, biegu na poligonie, biciu rekordu w robieniu pompek, pakowaniu plecaka, bandażowaniu, grze w statki. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni. Najmłodsi bawili się również na dmuchanych zamkach, a najstarsi rywalizowali w grze paintball. Wyróżniono także rodziny w konkurencji na najlepszy kamuflaż. Każdy mógł spróbować wojskowej grochówki, domowego ciasta upieczonego przez rodziców oraz usmażyć kiełbaskę nad ogniskiem.

  

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2018/06/12/fotorelacja-z-festynu-rodzinnego-2/