Konkurs Rodzinny

              Już po raz kolejny ogłaszamy konkurs rodzinny na ,,Najpyszniejsze ciasto”,  którego rozstrzygnięcie odbędzie się 10 czerwca podczas Festynu Rodzinnego Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie,  proszeni są o zgłoszenie swojego udziału w sekretariacie szkoły do 6 czerwca lub bezpośrednio u p. Domanieckiej poprzez komunikator na i-dzienniku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

                                                                                                                                                                                       Serdecznie zapraszamy

                                                                                                      

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2018/06/02/konkurs-rodzinny/