Grudniowe konkursy wokalne

W grudniu zostały zorganizowane dwa konkursy wokalne w dwóch kategoriach wiekowych.

5 i 6 grudnia odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej, w którym wyróżnienia otrzymały:

– w  kategorii klas 0-3 Ezel Oğuz (I miejsce), Katarzyna Gawron (II miejsce), Gabriela Buchert ( III miejsce), Zuzanna Piechowiak (wyróżnienie)

.- w kategorii klas 4-7 Magdalena Nowak ( I miejsce), Martyna Schütz  ( II miejsce), Natasza Grzegorek ( III miejsce).

12 i 13 grudnia odbył się konkurs „Najpiękniejsze polskie kolędy”. Oto wyniki konkursu:

– w kategorii klas 0-3 Ezel Oğuz ( I miejsce), Katarzyna Gawron (II miejsce), Gabriela Buchert (III miejsce). Wyróżnienia  otrzymały Zuzanna Barańska , Marita Poszytek , Wiktoria Bartkowiak , Weronika Solibieda.

– w kategorii klas 4-7 Martyna Schütz (I miejsce), Karina Barcz ( II miejsce), Katarzyna Wojtyła (III miejsce), Martyna Gawron (wyróżnienie).

Gratulujemy!!!

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2017/12/20/grudniowe-konkursy-wokalne/