Gminny Turniej Mikołajkowy

       Boże Narodzenie, Komiks Znaków, Odznaczenia, HolidayW czwartek, 7 grudnia odbył się po raz kolejny w naszej szkole Gminny Turniej Mikołajkowy. Uczestniczyły w nim trzy szkoły: Szkoła Podstawowa z Brodnicy, Szkoła Podstawowa z Manieczek,   no i my – gospodarze turnieju.Uczniowie zmagali się z zadaniami polonistycznymi, matematycznymi, językowymi(j.angielski), rozwiązywali zagadki, układali puzzle oraz brali udział w teleturnieju „Jaka to kolęda?”. Wszystkie zadania dotyczyły świąt Bożego Narodzenia, Mikołaja, zimy, reniferów, itp. Turniej wygrała Szkoła Podstawowa z Manieczek i to nich pojechała statuetka Świętego Mikołaja. Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy i nagrody w postaci gier stolikowych. 

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2017/12/09/gminny-turniej-mikolajkowy-2/