W poszukiwaniu… Białego Kruka…

Pragniemy zachęcić mieszkańców okolicy związanych ze Szkołą Podstawową im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Iłówcu do udziału w niezwykłych poszukiwaniach. Jednym z zadań, które jako społeczność szkolna realizujemy w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa, było podjęcie trudu znalezienia najstarszej książki znajdującej się w rodzinnych biblioteczkach naszej małej Ojczyzny.

Wiemy, że książka w wielu rodzinach nadal jest bardzo ważna i cenna. Chcemy dotrzeć jednak do tej najstarszej, by poznać zainteresowania czytelnicze naszych przodków. Ekspozycja zgromadzonych woluminów zaprezentowana zostanie Państwu w szkole 10 grudnia na spotkaniu o godz. 15.00. Do tego czasu zachęcamy Państwa do poszukiwań i przynoszenia odnalezionych najstarszych wydanych książek.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2017/12/03/w-poszukiwaniu-bialego-kruka/