Dzień Edukacji Narodowej

          13 października odbyła się uroczysta akademia z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli gminy Brodnica: Wójta- pana Marka Pakowskiego oraz Inspektor Oświaty – panią Wiesławę Franczak. Poza tym naszymi gośćmi byli również emerytowani nauczyciele. 

Podczas uroczystości nauczyciele i pracownicy szkoły zostali pasowani na „króla” lub „królową” swojej profesji. Następnie uczniowie przygotowali pokaz mody nauczycielskiej. Potem Samorząd Uczniowski złożył w imieniu wszystkich uczniów życzenia, a kółko muzyczne je „wyśpiewało”. Na zakończenie uroczystości dziewczynki  z kl.VII zaprezentowały taniec, do którego zaprosili też nauczycieli. 

 

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2017/10/16/dzien-edukacji-narodowej-2/