Życzenia

                                     Drodzy Pedagodzy!

W życiu ucznia ważne jest to, aby znalazł się ktoś, kto pokaże mu „drogę do gwiazd”… nawet, gdyby miały one świecić tylko przez chwilę…

W imieniu wszystkich uczniów pragniemy – w tak uroczystym Dniu podziękować za motywowanie nas do pokonywania trudów codziennego dnia szkolnego, za wysiłek, jaki wkładacie w naszą naukę i wychowanie,                za wyrozumiałość dla naszych dziecinnych wybryków.

Życzymy Wam z całego serca aktywnych, chętnych do pracy uczniów, wyrozumiałych i właściwie pojmujących Wasz wysiłek i poświęcenie rodziców, sukcesów w pracy zawodowej oraz szczęścia w życiu osobistym.

                                                                                                               

                                                                                                                         Samorząd Uczniowski

 

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2017/10/12/zyczenia-5/