»

Wydrukuj to Wpis

Życzenia

Drodzy Koledzy!

Przed Wami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. To również czas realizowania pasji i zainteresowań, rodzenia się przyjaźni oraz zdobywania umiejętności, jakże ważnych w przyszłości.

Życzymy Wam dobrych ocen, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, wspaniałych szkolnych przyjaźni oraz ciekawych zajęć w przyjemnej szkolnej atmosferze. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę w tej szkole i przedszkolu. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia zajęć szkolnych i przedszkolnych.

Szanowna Pani Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 życzymy, aby każdy dzień pracy przynosił zadowolenie,    a podejmowane przedsięwzięcia edukacyjne spełniały zakładane oczekiwania.

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2017/09/03/zyczenia-4/