SUKCES NASZYCH UCZNIOW W FINALE POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ

28 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Śremie odbył się finał Powiatowego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Wzięli w nim udział uczniowie ze wszystkich szkół powiatu śremskiego. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy poprzednich etapów: Martyna Schütz, Jakub Kuka, Zofia Bobkiewicz, Michalina Przybysz, Magdalena Nowak, Wiktoria Mikołajczak i Natalia Szynklewska. Najpierw uczestnicy pisali test, po którym wyłoniono po 5 uczniów z każdej grupy wiekowej, aby rywalizowali ze sobą ustnie. Walka była zacięta i długa, ale przyniosła wspaniałe wyniki. Miło mi poinformować, że :

W kategorii klas trzecich – I miejsce zajął Jakub Kuka

                                             – III miejsce Martyna Schütz.

a w kategorii klas szóstych – III miejsce zajęła Magdalena Nowak

GRATULUJEMY!!!!!!!

no images were found

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2017/05/04/sukces-naszych-uczniow-w-finale-powiatowego-konkursu-wiedzy-biblijnej/