Gminne biegi przełajowe

Dnia 24 maja w parku im. Gen. Józefa Wybickiego w Manieczkach odbyły się Gminne Mistrzostwa w biegach przełajowych. Biegi odbywały się na dystansach: dla klasy I i II na dystansie 300 m, III i IV- 400 m oraz V i VI- 600 m, oddzielnie dla dziewczynek i oddzielnie dla chłopców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Klasyfikacja prowadzona była dla każdej klasy osobno. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności.

Najlepsi z poszczególnych klas:

Klasa I

 1. Gabriela Buchert II miejsce
 2. Krystian Pogonowski III miejsce

Klasa II

 1. Martyna Schutz I miejsce
 2. Wojciech Goździk II miejsce
 3. Jakub Kuka III miejsce

Klasa III

 1. Patrycja Kaźmierczak II miejsce
 2. Oliwier Bączyk II miejsce

Klasa IV

 1. Wojciech Barański I miejsce
 2. Amelia Kaczmarek I miejsce

Klasa VI

 1. Paulina Kowalczyk III miejsce
 2. Wojciech Bobkiewicz II miejsce

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym dobrych wyników!!!

no images were found

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2016/05/30/gminne-biegi-przelajowe/