Świąteczne zmagania Owocowych Drużyn

W grudniu Owocowe Drużyny wspólnie pracowały nad wykonaniem choinki, która miała mieć formę przestrzenną. Świąteczne drzewka wykonano przede wszystkim z papieru i kartonu. Wykorzystano również tworzywa sztuczne i naturalne (siano). Ocenie podlegała minimalna wysokość (1m), ogólna estetyka i samodzielność wykonanych elementów.

DSC_0119

Drugim zadaniem było przygotowanie kolędy i wspólne jej zaśpiewanie 22 grudnia. Owocowe Drużyny miały do opanowania 4 zwrotki kolędy wybranej przez siebie. Oceniano jej wykonanie, opracowanie sceniczne, pomysłowość i oryginalność wyrażającą się w przygotowanych strojach oraz rekwizytach. Najlepszą drużyną okazały się Szczęśliwe cytryny.

DSC_0192 DSC_0190 DSC_0188 DSC_0187 DSC_0184 DSC_0182

Permalink do tego artykułu: http://szkolailowiec.pl/2015/12/30/swiateczne-zmagania-owocowych-druzyn/